אם חשבתם להיתעסק עם רשת השותפים we sell כדאי שתחשבו שנית! מה שאתם הולכים ליקרוא בשורות הבאות הולך להפתיע אתכם..

we sell יכולה לעלות לך ביוקר...

לא יודע למה היתי צריך את רשת השותפים השותפים we sell . עד עכשיו היה לי שקט בעבודה עם רשתות השותפים הגדולות בחו"ל הכספים הועברו לבנק ולא היה שום בעיות.

הצרות התחילו שהתחלתי עם
we sell . תמיד ראיתי שותפים שמיתלוננים על החברה הזאת אבל יום אחד אמרתי בוא ניראה אולי כדאי ליבדוק את השוק בארץ אך מכיון ששמעתי הרבה טענות עליהם החלטתי להתחיל בקטן פתחתי איזה בלוג או שניים ושמתי מודעות שלהם.

לאחר כמה זמן הגעתי לכמה מאות שקלים והכל ניראה טוב ויפה עד שהגיע מועד התשלום. בניגוד לחברות בחול בחברת ויסל יש פרוצדורה ארוכה שצריך להוציא להם חשבונית ואז מקבלים את הכסף. למרות שהם מנצלים את זה למטרת סחבת לא הייתה לי שום בעיה עם זה ופתחתי חשבון בחברת פרילנסר שיוציאו לי חשבונית ואקבל את התשלום.

כל יום התקשרתי בניגוד למה שרשום בתחתית האתר של wesell שהם זמינים בטלפון 24 שעות ביממה זה לא נכון. סך הכל עונה איזה פקידה שלא יודעת כלום ואומרת שזה לא חברת ויסל באמת אלא שירות קבלת הודעות.. לא הייתה לי ברירה אלא להשאיר הודעה ההודעה לא הועברה וככה היה כל יום שהתקשרתי...

גם ששלח
תי אימילים כל יום לחברה לא ענו. ניכנסתי לפורום שלהם וכתבתי שיש בעיה ולא חזרו.
לא רק שלא חזרו אלה כתבו בבוטות לא ליכתוב עליהם שם וכל מי שהיה לו בפורום טענה כלפיהם תקפו אותו משתתפי הפורום הם בעלי אינטרסים בחברה וכל מי שמעלה שם טענה ישר תוקפים אותו ועושים עליו לינץ. אין שם מקום לשאלות , טענות וכיו"ב כמו שנהוג בכל פורום נורמלי יש מקום רק לשירי הלל ותישבחות כל מי שמעלה שם תלונה חוסמים אותו שלא יכתוב יותר בפורום we sell ומוחקים את התגובה.

לאחר שחברת we sell
ראו שאני לא אחד הילדים ששם מודעות שלהם ובסוף לא משלמים לו כמו אחד מהאלה שראיתי בחיפוש בגוגל החליטו ליצור איתי קשר סופסוף ופנה אליי בחור בשם אורן. אדון אורן שיחק אותה פתאום בחור נחמד ושאל בתמיהה למה אני "עושה רעש"הוא כל כך התפלא לאחר שלא התיחסו לעשרות טלפונים, מיילים, הודעות ב"פורום" ומה לא הוא תמהה... האשים אותי בדברים ניראה אותך אדון אורן משקיע זמן וכסף וניתקל בזילזול וחוסר התיחסות שמגיע מועד התשלום ועוד בשיא החוצפה כל חבורת המאפיה שלהם בפורום קוראים לי בשמות גנאי ילודתיים.

לאחר שקיבלתי תשלום אחד שוב הם חזרו לסורם ולא שילמו. לאחר שהתאפקתי חודש - חודשיים נכנסתי לצט עם הפקידה באתר שלהם ואמרתי למה כל חודש אתם עושים בעיות עם התשלום הסברתי לה בסבלנות שוב ושוב והתשובה שלה הייתה מה יש בעיות? אמרתי לה טוב אני רואה שיש לי פה עסק עם אחד שלא קולטת ויצאתי מהאתר.

הפקידה הגאונית רצה לאדון אורן "הרב תושיה" והוא התקשר אליי אמר שהיא ניגשה אילו עם דמעות בעיניים כמו ילדה קטנה ואמרה שקיללתי אותה. אמרתי לו אדון אורן סך הכל אמרתי לה שאני רואה שיש לי פה עסק עם אחד שלא מבינה וסגרתי כדאי מאוד שיעסיקו פקידות ולא ילדות שהדבר היחידי שהם מסוגלות לעשות זה ליבכות. אל תגיד שאני מקלל את כל הפקידות ואל תשקר מעולם לא היה לי בעיה עם שום פקידה אתה יכול לישאול את לימור איך דיברתי איתה וגם אין לא טענות לגבי הפקידה שטיפלה בי אחרי זאת שלא הבינה שבאמת ניסתה לעזור.

אטימות היתנשאות והאשמות הם שיטה מכונת בחברת ויסל. גם מידי פעם אורן היה שולח לי הודעות מוזרות על הפרת תנאי פירסום שזה דבר שהנהיגו לאחרונה אמרתי לו אדון אורן בזמן שבחרתי את החברה הזאת לא היה מופיע שם שום הגבלות פירסום ואין בעיה אני יפסיק לפרסם אותה בכלל ואני מבטיח לא לעבור על הגבלות הפרסום של החברה לא מיזמן שלח לי שוב אימייל בנוגע להגבלת פירסום של חברה אחרת אמרתי לו אדוני בניגוד להבטחות שלכם אני עומד בהבטחה שלי לא עברתי על התקנון ואני בכלל לא מפרסם את החברה הזאת מה אתה רוצה מימני.

לאחר שהתקשר אליי אמרתי לו עזוב בוא ניסגור עניין תן לי מה שמגיע לי ולא רוצה לעבוד איתכם יותר הוא חשב שיאשים אותי כאילו אני ילד קטן ואמר שרק לי יש טענות כאילו אני לא יודע שלכולם יש אמרתי לא שלא רק לי יש טענות מספיק לעשות חיפוש קטן בגוגל וכבר רואים כמה מתלוננים עלייכם גם בחברת פרילנסר אמרו לי שאתם עושים להם בעיות בתשלומים לכל מי שדוש תשלום מימכם אך הוא קטע את דבריי ברצף של צעקות והאשמות והם לא רוצים לעבוד איתי וטרק לי את הטלפון.

אז תקשיב טוב אדון אורן. כמו שאמרתי מההתחלה זה אני שלא מעונין לעבוד איתכם יותר אני לא מעונין להתעסק עם חבורה של מאפיונרים שלא משלמים ומשמיצים את הלקוחות שלהם נימאס לי מהאטימות, התנשאות, זילזול והשמצות שלכם. תפסיק כבר עם השקרים זה לא תורם לחברת we sell
כלום. במקום להתגונן ליתקוף ולהאשים סתם תטפלו בבעיות שאתם יוצרים ללקוחות שלכם כמה שקלים פה כמה שקלים שם שאתם לא מעברים ללקוחות שלכם שמגיעים להם ביושר לא יתנו לכם כלום ורק יזיקו ל"מוניטין" שלכם שכבר הרוס במילא.

מסקנה: אם חיפשתם רשת שותפים כדי להרויח כסף ולא כדי לבזבז זמן כסף ועצבים כדאי שתחפשו רשת שותפים אחרת...